punk and rock skupiny

rozhovor s Jaredem Leto

4. září 2008 v 19:36 | GabiiiSP
Jared Leto->>>
"České holky jsou krásné a sexy!"
BG!: Čím tě okouzlily české holky?
Jared: Zdají se mi opravdu moooc sexy! :)
BG!: Hmmm, tak tohle nás zajímá. Můžeš to rozebrat do detailů?
Jared: No ano, české holky jsou krásné, sebevědomé a navíc mají sladký přízvuk, tomu se těžko odolává.
BG!: A taky všechny ječí, jakmile vstoupíš na jeviště!
Jared: Tak to je ale všude. Všechny fanynky křičí, haha. Doufám, že to není jen kvůli mně, ale také kvůli kapele, naší hudbě a nějak tak pro všechno. Atmosféra na koncertech dělá hodně. Člověk se nechá strhnout davem a je to pak taková malá soukromá extáze!
BG!: Teď jsi velká hvězda. Ale jaké to bylo dřív?
Jared: Být teenager mě bavilo, bylo to vzrušující, protože se toho kolem mě pořád tolik dělo! Každý den od rána do noci hromada nových zážitků! Ale pro mě bylo vždycky také důležité mít svůj cíl, který nikdy neztratím z očí. A to byla moje vlastní kapela a herectví.
BG!: Jsi pěkný kariérista...
Jared: Já vím, to mi říkají kamarádi i rodina. Ale když člověk nemá cíl, ztrácí nad sebou totálně kontrolu. Někteří lidé začnou pít, brát drogy nebo propadnou nějaké jiné závislosti. Myslím si, že být kreativní, vědět, co chci a jít si za tím, je dobrá cesta k tomu, jak si poradit se spoustou starostí a nástrah.
BG!: V umění se opravdu vyznáš. Studoval jsi malířství, viď?
Jared: To je pravda. Studoval jsem ho a dřív jsem i hodně maloval...skoro každý den! Člověk si u toho skvěle odpočine, zavře se do svého světa a má klid přemýšlet. Dneska jsou mými novými "obrazy" naše videa a mé texty písniček. Dávám do nich všechno. Malování jsem ale nezradil, vím, že zase přijde čas, kdy se k němu vrátím.
BG!: V songu "The Kill" zpíváš: " I tried to be someone else, but nothing seemed to change." (česky: "Pokusil jsem se být někým jiným, ale nic se nezměnilo.") Co tím myslíš?
Jared: Změna sebe samotného je důležitá a dobrá zkušenost. Ale ne tehdy, když se člověk změní, protože to od něj chce někdo jiný. Třeba v lásce by člověk určitě neměl být s někým, kdo po něm chce, aby se kvůli němu úplně změnil a hrál si na někoho jiného, jen aby měl ten druhý radost.
BG!: Super, vyznáš se nejen v umění, ale i v lásce!
Jared: Snažím se :) Každý by měl být s takovým člověkem, který ho akceptuje takového, jaký je. To ale neznamená, že by se člověk neměl vůbec měnit nebo někam názorově posouvat. Chtít odpovídat představám přítele nebo přítelkyně, to ale člověku nic nedá, jen sebere část jeho samého. Myslím si, že se často vidí ve vztazích jenom to, co se vidět chce. To se stalo i mně. Spousta holek mě "miluje", ale většina jich mě zná jenom z jeviště nebo z televize. Pak jsou třeba dost v šoku, když zjistí, že nejsem zdaleka takový anděl, za jakého mě považovaly.
BG!: A co jsi tedy pak udělal, když byla tvoje holka v šoku, že nejsi takový, jakého si tě představovala?
Jared: Uvědomil jsem si, že i lásku musíme vidět realisticky abez růžových brýlí. A když nevíš, na čem jsi a cítíš, že něco pokulhává, je vždycky nejlepší si se svou láskou otevřeně promluvit. Upřímnost je ve vztahu jedna z nejdůležitějších věcí!

linkin park

19. dubna 2008 v 16:21
LINKINS P.
a tady jsou etě photešky z Prahy
Chazik
Chazik
Chazik

Chazik
Brad
Chazik
Chazik
Chazik (v pozadí Rob)
Mike
Chazik (v pozadí Phoenix)
Chazik (v pozadí Rob)

GOOD CHARLOTTE

19. dubna 2008 v 8:49
Benjaminek má tuprové vlásky!
Benji...............je zase COOl......
ještě malííí

SIMPLE PLAN fotky

19. dubna 2008 v 8:41
se umí i podepsat? :-))
hello Chuck
Pierrek a jeho cool tetování...
 
 

Reklama