Piráti z Karibiku Truhla Mrtvého muže

pirát-česká verze

20. dubna 2008 v 11:40 | GabiiiSP

Máte rádi Piráty z Karibiku? A už jste viděli českou verzi se speciálním věnováním?

"Posílám vám jeden super song z filmu Piráti z Karibiku. Doplněný o kytarový part mé maličkosti. Klip a písničku bych chtěl věnovat kolegovi P-Ivošovi, exkolegovi Aldovi, své přítelkyni a synovi," napsal nám člověk, který si říká D-Tox, což je také jediné jméno, které nám prozradil. Ale to nám až tak divné nepřišlo. Tedy ne víc divné než to, že klip věnuje v první řadě svým kamarádům a kolegům, potom až přítelkyni a synovi.
Pokud vás svým vyznáním dostal, neváhejte ho ohodnotit.
Pokud chcete také ukázat, co ve vás je, neváhejte a využijte nové rubriky portálu Super.cz, která má název Staň se celebritou.
Jediné, co k tomu potřebujete, je videonahrávka (do 20 MB), kterou nám pošlete na adresu videoklip@super.cz. A pochopitelně nesmíte zapomenout na základní informace o sobě. Pokud video nemáte, tak neztrácejte čas a rychle si sežeňte kameru. (ss)
článek s videem najdete tady :

Piráti 2

20. dubna 2008 v 11:38 | GabiiiSP
Motto:Kapitán Jack se vrací!!!
Žánr:Dobrodružný,romantický
Režie:Gore Verbinski
Scénář:Ted Elliott,Terry Rossio
Kamera:Dariusz Wolski
Hudba:Hans Zimmer
Hrají:Johnny Depp (Jack Sparrow),Orlando Bloom (Will Turner),Keira Knightley (Elizabeth Swann),Bill Nighy (Davey Jones),Geoffrey Rush (Barbarossa),Stellan Skarsgard (Bill Turner),Naomie Harris (Tia Dalma)...
Kapitán Jack Sparrow (Johnny Depp) zjistí že má krvavý dluh u Daveyho Jonese,kapitána lodě duchů pod jménem:,,Bludný Holadďan".Jak běží čas,Jack musí najít způsob,jak se tohoto dluhu zbavit jinak skončí prokletí věčným prokletím.Aby toho nebylo dost Jackovy problémy vedou k přerušení svatby Willa Turnera (Orlando Bloom) a Elizabeth Swannovou (Keira Knightley),kterého Jack přemluví,aby se k němu připojil na jeho nejbližší výpravě.
V tomto pokračování by se mimo jiné měl Will setkat se svým otcem a zjistit,že ani on nemá k temné straně tak daleko,jak by se mohlo zdát.
 
 

Reklama