*Louis Vuitton*

hip hop 4 LV

18. června 2008 v 11:47 | GabiiiSP
Hiphopová hvězda první velikosti, producent a rapper Pharrell Williams spolupracoval na nové kolekci luxusních šperků Louis Vuitton. Šestadvacet kousků inspirovaných historismem, stylem art deco i barokním uměním bude k dostání ve vybraných obchodech LV.

just cool

15. června 2008 v 12:17 | GabiiiSP

Louis Vuitton, dvě slova, která změnila svět! Dobře, ne svět, ale určitě životy mnoha tisíců lidí! Louis Vuitton je symbolem kvality a elegance.

Je také symbolem originality, designu a rád šokuje!

Mark Jacobs, který již několik let spolupracuje s touto značkou a vytváří všechny kolekce, módu a kabelky Louise Vuitton pozvedl zase o něco výš!

K výrobě zavazadel, kabelek a doplňků značky Louis Vuitton se používají pouze nejkvalitnější materiály a je věnována velká pozornost každému detailu. Vše musí být perfektní!

Chybičku tato značka neodpouští! Louise Vuitton z cestování udělal něco stylového, něco vyššího. Jeho kabelky a kufříky jsou nejen nádherné, ale i velmi praktické a vydrží téměř celý život.
V čem jsou kabelky Louise Vuittona tak originální? Zejména jejich potiskem. Koho by napadlo použít vlastní logo jako podklad pro vzor kabelek?
Vzorek LV v mnoha provedeních (barevně na bílém, béžově na hnědém, modře na riflovém, zlatě vytlačen na zlatém lesklém podkladu…) je velmi oblíbený a po originální kabelce či tažce touží skoro každá žena i muž!

boty

15. června 2008 v 12:07 | GabiiiSP

Móda Luis Vuitton - topánky

Tipy na letní botičkyTipy na letní botičkyTipy na letní botičkyTipy na letní botičkyTipy na letní botičkyTipy na letní botičkyTipy na letní botičkyTipy na letní botičkyTipy na letní botičkyTipy na letní botičkyTipy na letní botičkyTipy na letní botičkyTipy na letní botičkyTipy na letní botičkyTipy na letní botičkyTipy na letní botičkyTipy na letní botičkyTipy na letní botičkyTipy na letní botičkyTipy na letní botičky

Kabelky a jejich historie

15. června 2008 v 12:06 | GabiiiSP
To, že je módní značka úspěšná, se pozná podle množství imitací. Falešných vuittonek jsou mraky. Snad žádná značka není tolik napodobována jako právě Luis Vuitton. Firma proto investuje do boje proti výrobě padělků více než deset milionů dolarů ročně a zaměstnává přes sedmdesát lidí, kteří se orientují výhradně na tuto problematiku.

I to je málo. Levné kopie luxusních kabelek se protávají na ulicích celého světa, ovšem co si budeme povídat... Originál je originál. Ženám jde o ten pocit, kdy může svou rtěnku nosit v něčem, co stálo víc než jejich měsíční plat. A ty závistivé pohledy ostatních taky stojí za to.

vuittonHistorie
Poté, co vyšly z módy nekomfortní, místo zabírající krinolíny, představil Francouz Luis Vuitton v roce 1876 praktický kufr Wardrobe. Byl na kolečkách a kromě místa na oblečení měl také malé šuplíky na všechny nezbytné módní doplňky. Tento cestovní "nábytek" měl velký úspěch a netrvalo dlouho, než na dveře Vuittonova salonu zaklepala sama císařovna Evženie. Výrobky značky LV si nemohla vynachválit, stejně jako Ismail Paša, vládce Egypta. Ten si u Vuittona ojednal několik speciálních kufrů, které měly zaručit, že jeho oblíbené ovoce zůstane čerstvé. O pár let později si kolekci tašek pořídil také vévoda Nikolaj, budoucí car Ruské říše. A jak se společnot, známá svými vysoce kvalitními cestovními zavazadly a koženým zbožím rozrůstala, našli si k ní cestu i obyvatelé Hollywoodu, jako Mary Pickfordová, Marlene Dietrichová nebo Ginger Rogersová.
keepall1 Dnes k zákaznicím Luise Vuittona patří téměř všechny herečky a zpěvačky. Snadnější by proto bylo vyjmenovat ty, které doma ještě kabelku s logem LV nemají. Současnou moderní podobu iniciál LV, synonyma dobrého vkusu a vysoké kvality, má na svědomí mladý americký návrhář Marc Jacobs. V roce 1998, 122 let poté, co společnost vznikla, se stal jejím uměleckým šéfem a pod jeho vedením vznikla také první linie oblečení, obuvi a různých doplňků slavného jména. Značka je nyní zastoupena ve více než čtyřiceti zemích světa a klasické kabelky je tak dnes možné vidět v rukách slavných a bohatých jak v New Yorku a Paříži, tak i na Havaji či v Praze.

Kolik stojí kvalita?
Cena kožených kabelek se pohybuje mezi deseti až třiceti tisíci korunami, velké kufry stojí přes čtyřicet tisíc. Ty ovšem nedoporučuje ani Victoria Beckhamová, která si jinak na značky velmi potrpí: "Viditelně drahý kufr je přímou pozvánkou pro všechny zloděje na letišti."
Pokud ale dáváte přednost cestování autem či soukromým letadlem, pak se investice do krásného kufru určitě vyplatí. Vydrží vám celý život a mužete si být jista, že z módy nevyjde.

Nejslavnější Vuittonovy modely
steamerSteamer - praotec moderních cestovních tašek byl vytvořen v roce 1901 jako vak na prádlo, která se dávál do kufru.


keepallKeepall - velká prostorná cestovní taška "na všechno" vznikla v roce 1924


noeNoé - vakovitá kabela, původně vytvořená v roce 1932 pro obchodníky se šampaňským na nošení lahví. Jedna z nejopěvovanějších kabel značky.


almaAlma - půlkruhová kabela, kterou Vuitton vytvořil v 50. letech pro Coca Chanel.


vachettaVachetta - válcová kabelka vytvořená v roce 1966.

peněženky

15. června 2008 v 12:05 | GabiiiSP

Méd´a

15. června 2008 v 12:03 | GabiiiSP

Jewerly LV♥ - prstýnek

15. června 2008 v 12:03 | GabiiiSP

kabelky a kufr

15. června 2008 v 12:01 | GabiiiSP
Pégase 50
Sirius 45
Trouville
Sirius 45

přehlídka

15. června 2008 v 11:59 | GabiiiSP
Click to view imageClick to view imageClick to view imageClick to view imageClick to view imageClick to view imageClick to view imageClick to view imageClick to view image
Click to view imageClick to view imageClick to view imageClick to view imageClick to view imageClick to view imageClick to view imageClick to view imageClick to view image

různý Věcičky!

15. června 2008 v 11:53 | GabiiiSP
Rafinová dokonalost - to je Louis Vuitton.
Monogram Satin Aumônière
Monogram Alma
Sirius 45
Trouville
Pégase 50

historie

15. června 2008 v 11:52 | GabiiiSP
Imitace je prý upřímnou formou lichotky a neexistuje zřejmě jiná značka, která vyplodila tolik kopií svých výrobků jako Louis Vuitton. Levné kopie Louis Vuittonových luxusních kabelek se prodávají na rozích ulic po celém světě a pro člověka, který sní o vybraném koženém zboží a doplňcích, ale nemůže si je dovolit, představuje nákup kopie jedinou šanci jak pocítit alespoň vzdálený závan půvabu, který značku Louis Vuitton obklopuje.
Tradice Louis Vuittona jde hodně zpátky do historie. Společnost byla založena roku 1854 výrobcem zavazadel Louis Vuittonem Mallatierem, který položil základy designu, kladením důrazu na mimořádně vysokou kvalitu a řemeslné umění v každém výrobku. Uspokovat přání a požadavky bohatých znamenalo někdy uspokojovat výstřední zakázky jako byl například toaletní kufřík z krokodýlí kůže a želvího krunýře pro známou operní pěvkyni.
V posledních letech oprášila značka Louis Vuitton svou jemně zatuchlou image. Kabelky, stále vytvářené z exotických kůží jako aligátoří, ještěrčí či pštrosí, byly aktualizovány do moderních verzí sportovního luxusu. Největší revoluční změnou bylo jmenování mladého amerického návrháře Marca Jacobse do funkce uměleckého ředitele a to v březnu roku 1997 a představení jeho linie praktického/denního oblečení.
Charismatický a fotogenický Marc Jacobs byl po dlouhou dobu miláčkem New Yorských módních kritiků. V roce 1987, když mu bylo pouhých 24 let, vyhrál prestižní CFDA cenu pro "Nový módní talent". V roce 1992 a 1998 vyhrál opět tentokrát pro "Nejlepšího návrháře dámského oblečení". V roce 1992 vytvořil známou kolekci pro značku Perry Ellis, která obsahovala ručně šité, vrstvené, vínově zbarvené šaty, které módní redaktoři milovali a zbytek světa nenáviděl. Perry Ellis se přiklonil na stranu lidu a následně Jacobse vyhodil.
V linii Louise Vuittona byl Marc Jacobs jednoznačně komerční. Na rozdíl od svých britských protějšků v Paříži, Johna Galliana a Alexandra McQueena, Jacobsovy návrhy neobsahovaly žádnou šokovou taktiku. Zmírněné a jednoduché, z jeho oblečení doslova prýští hravý přepych. První kolekce pro podzim/zimu 98/99 obdržela od francouzského tisku vlažnou odezvu, když o ní psali jako o uhlazené a stydlivé avšak v New Yorku a Londýně získala opatrnější pochvalu.
Jeho druhá kolekce, nicméně, získala všechny. S barevnou paletou, která se rozpínala od bílé, béžové a khaki po citrónovou a růžovou, byly šaty svěží a nevině sexy. Krátké šortky byly párované s průsvitnými pláštěnkami, kalhoty byly zastřiženy a objevil se tam i hravé, sportovní doteky jako postraní kapsy na večerních šatech. Ale předmět, který dokonale spojil starý a nový svět Louise Vuittona, byla motorkářská helma s tradičním emblémem LV.
 
 

Reklama