o Pepíčkovi

20. dubna 2008 v 17:44 | GabiiiSP |  Vtipy !!!!!
"Můžu být potrestán za něco, co jsem neudělal???" ptá se Pepíček paní učitelky. "To v žádném případě!!" řekne rázně paní učitelka. "Tak to je dobře. Já si totiž neudělal domácí úkol."

Pepíček na houslích

Přijde Pepíček do hudebky, hotevře houslové pouzdro a v něm je samopal. "Co to má znamenat, Pepíčku??" "Nic. Jen nevím, co bude dělat tatínek v bance s houslemi."

Pepíček v akci

Pepíček letí ve škole po chodbě a málem srazí pana ředitele. Ten ho chytne za límec a dává mu lekci: "Teď se pěkně vrátíš, v klidu projdeš okolo mě a pozdravíš tak, jak to dělá tvůj tatínek, když se potká se svými známými!" Pepíček se o pár kroků vrátí, nacpe si ruce do kapes, přijde k řediteli a praští ho rukou po zádech, až mu spadnou brejle a na celou školu zařve: "Čao vole, sto let sem tu tvojí starou plešatou hlavu neviděl, tos ještě nechcíp, ty vole??

Učitel může za všechno

"Pepíčku, co říkal tvůj otec na vysvědčení?" "Strašně se zlobil, tak se mu radši koukejte vyhnout!"

Pepíček...

Učitelka se ptá Pepíčka: "Pepíčku, jaký savec nemá zuby?" "Prosím, můj děda!"

Pepíček úchylák

Jde jednou Anička ze školy a potká Pepíčka. Pepíček jí říká: "Aničko, když vylezeš na strom, dám ti 10,-!" Anička vyleze na strom, dostane desetikorunu a jde k babičce. Všechno jí to poví a babička na to: "I ty hloupá, vždť se ti koukal na kalhotky!" Tak jde další den Anička ze školy a opět potká Pepíčka. "Aničko," povídá Pepíček, "když vylezeš na strom, dám ti stovku!" Anička vyleze na strom, dostane stovku... a přijde k babičce. Zase jí to všechno vyklopí a babička říká: "I ty hloupá, vždyť se ti koukal na kalhotky!" "Ne babi, nekoukal, já jsem si je sundala!"

Pepíček se učí jíst..

Maminka říká Pepíčkovi: "Pepíčku, už jsi dost velký na to, aby jsi se naučil jíst příborem." "A do které ruky si dám řízek?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama